Zrušmezákon.cz hledá spolupracovníky Tisk Email
Pátek, 03 Říjen 2014 20:36

Koho hledáme?

Hledáme lidi, kterým záleží na zákonech a přehlednosti legislativy naší země, na snížení byrokracie a korupce. Hledáme studenty, kteří se nebojí výzev a kteří umí odpovědně odvést potřebnou práci a hledají zajímavé praktické zkušenosti z oblasti legislativy, zákonodárného procesu, politiky a PR. Hledáme lidi, kteří chtějí potkat zajímavé osobnosti.

Kdo jsme?

ZrušmeZákon.cz je iniciativa studentů vysokých škol nejrůznějších oborů, která vznikla v roce 2012. Smyslem našeho snažení je vynést na světlo špatné a život komplikující zákony a instituce a udělat vše, co je v našich silách, pro jejich zrušení.

Co chceme?

Nyní se chceme opět pustit do práce a odstartovat další kolo ankety.

Co už se nám povedlo?

Máme za sebou první ročník naší ankety, kdy jsme sbírali tipy na nesmyslné zákony od české veřejnosti. Předložili jsme jejich seznam našemu týmu ostřílených odborníků na právo a byznys k prověření a vítěznou pětici postoupili spolupracujícím poslancům, aby dodrželi svou část úmluvy a zákonů nás skutečně zbavili. Pomohli jsme například zrušení Vlečkového úřadu Ministerstva obrany.

Kam se hlásit?

Napište nám na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Zmiňte, co by Vás bavilo a proč Vás projekt zaujal.

Share

 

partneri-projektu logo-kohovolit       logo_Praha_blue  NCCC-20-years-logo