Tiskové zprávy
Studentská iniciativa ZrušmeZákon.cz hledá nesmyslné zákony a chce prosadit jejich zrušení Tisk Email

Praha, 19. září 2012 – Studentská iniciativa ZrušmeZákon.cz spustila anketu, v rámci níž hledá nevyhovující české zákony, které komplikují profesní i soukromý život občanů. Zákon, který v anketě získá nejvyšší počet hlasů, bude ve spolupráci s poslanci napříč politickým spektrem oficiálně navržen ke zrušení. Do nominačního procesu i hlasování se může zapojit široká veřejnost.

Celý článek...
 
Avízo Tisk Email

Avízo: TK k oficiálnímu představení iniciativy ZrušmeZákon.cz

Ve středu 19. září 2012 se ve 14:00 hodin v novinářském atriu Poslanecké sněmovny v Praze uskuteční tisková konference k oficiálnímu představení studentské iniciativy ZrušmeZákon.cz.

Studentská iniciativa ZrušmeZákon.cz pořádá anketu, v níž hledá nejméně vyhovující české zákony, které komplikují profesní i soukromý život občanů. Zákon, který v anketě získá nejvyšší počet hlasů, bude ve spolupráci s poslanci napříč politickým spektrem oficiálně navržen ke zrušení. Do nominačního procesu i hlasování se může zapojit široká veřejnost.

Tiskové konference se zúčastní představitelé inciativy z řad studentů, člen expertního týmu Kaj Ständer a poslanci Lenka Andrýsová, Jan Farský, Jan Hamáček a Jeroným Tejc, kteří projektu poskytli oficiální podporu.

Místo: atrium, Poslanecká sněmovna, Sněmovní 4, Praha 1

Datum a čas: středa 19. září, 14:00 hodin

Účastníci: L. Andrýsová, J. Farský, J. Hamáček, J. Tejc, K. Ständer

Pro další informace kontaktujte:

Randy Novák, tiskový mluvčí ZrušmeZákon.cz

T: +420 606 931 431 

E:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www.zrusmezakon.cz

 


partneri-projektu logo-kohovolit       logo_Praha_blue  NCCC-20-years-logo